Stavební pozemek 2,8 ha
s rodinným domem v obci Šindelová

Šindelová

Prodej pozemku 27969 m², Šindelová

Stavební pozemek 2,8 ha s rodinným domem v obci Šindelová
Jedinečná příležitost v srdci Krušných hor na vás čeká v obci Šindelová, kde můžete mít rozsáhlý soubor pozemků o ploše 27.969 m2 s rodinným domem. Pozemky leží na kraji obce, v části Obora, a je obklopen zelení. Nabízí ideální místo pro odpočinek i trvalé bydlení, neboť tu budete mít dostatek prostoru pro jakékoliv vaše sny.

Pozemek je mírně svažitý, najdete na něm soustavu kaskádovitých rybníků, které je možné využít i pro chov ryb a rybaření. Dle územního plánu je celou plochu pozemku možné využít k výstavbě, část cca. 2200 m2 je určen k individuálnímu bydlení venkovského typu, další část ke smíšené zástavbě, kde přípustné využití je nejen rodinné bydlení, ale rovněž bytové domy, drobná výroba a služby, podmínečně přípustné jsou i objekty ubytování.
Součástí prodeje je i rodinný dům o ploše 237 m2 a dispozici 3+1. Objekt je napojen na veřejný vodovod, topení zajišťuje nový elektrokotel v kombinaci s kotlem na tuhá paliva, pro ohřev vody je tu bojler.

Obec Šindelová je dlouhodobě vyhledávaným místem pro rekreaci, a to zejména pro čistou krajinu, nekonečné lesy v okolí a jedinečné podnebí horské kotliny.
Bližší informace vám ráda sdělím osobně na prohlídce.

Popis nemovitosti

Ćíslo zakázky ID 294-NP00819
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha 27 969 m²
Druh stavby Rodinný dům
Inženýrské sítě Vodovod, Elektřina
Typ nemovitosti Pozemky
Elektřina 230V
Odpad Septik
Počet bytů celkem 1
Umístění objektu Okraj obce
Voda Dálkový rozvod

cena: 14 990 000 Kč

včetně provize

Kde se nemovitost nachází

Videoprohlídka nemovitosti

Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Fotogalerie nemovitosti

Kontaktujte měMgr. Jaroslava Smolná Štorkánová

T: +420 608 627 047
E: jaroslava.smolna@re-max.cz